| bianca_2103 a întrebat:

am facut acum cateva zile o mica greseala aceea de a-mi decolora parul. acesta a devenit dintr-un saten inchis un blond deschis.cu toate acestea nu sunt multumita si as vrea sa revin la normal sau cel putin la o forma asemanatoare.ma ajuta cineva? dau funditapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| justme_4720 a răspuns:

Si eu am facut greseala asta...si eu fiind vopsita bruneta mi-a iesit un portocaliu.Bineinteles ca mi-am distrus parul si l-am tuns.Astept luna viitoare sa ma vopsesc un saten.Parerea mea ar fi sa astepti si tu, pentru a nu-ti distruge parul si mai tare.
Sau o solutie naturala pentru inchiderea nuantei parului ar fi o infuzie cu frunze de nuc.Am folosit si chiar da rezultate!

1 răspuns:
| BaяbieGυяl a răspuns:

Nu fa asta fiindca iti vei face parul praf mai asteapta si u macar o luna, asculta-ma am patit-o acum as da orice sa am parul sanatos.