| Fury a întrebat:

Am folosit ulei de ricin pe sprancene si ma asteptam sa imi creasca, in schimb mi-a cazut jumatate din spranceana dreapta iar cea stanaga nu mi-a cazut. Vi s-a intamplat si voua? Ati mai folosit in continuare? Ce ar trebui sa fac?
Multumesc

2 răspunsuri:
| dollydee a răspuns:

S-a intamplat asa pentru ca ai folosit probabil o cantitale prea mare, ceea ce nu este necesar. Din cate stiu, uleiul de ricin este bun pentru sprancene si gene, ajuta la cresterea lor, insa efectele se pot vedea dupa 2-3 saptamani de utilizare zilnica. Eu l-am folosit pentru gene si am obtinut rezultate foarte bune.
Succes happy

| Geaninel a răspuns:

Si eu am patit la fel. Si aratau aiurea asa sprancenele, adica nu aveau amandoua forma egala. Dar m-am dus sa ma pensez si acum arata bine. Nu am mai folosit ulei de ricin pe sprancene de atunci, doar pe par happy