| Anca_8230 a întrebat:

ce faceti? am o mare porblema am nistre sprancene ft nasoalecrying adica jumatate din spranceana este perfecta, insa, din pacate cealalta jumatate este oribila trebuie sa mai creasc par pe deasupra pentru a capata o forma frumoasa, insa nu stiu ce sa fac. Am folosit ulei de ricin intr-adevar mi s-au facut mai frumoase insa mai trebuie ce sa ma fac? help mee please dau fundita celui mai concret raspuns merci:*

1 răspuns:
| Papusa_1623 a răspuns:

Continua sa-l folosesti si nu iti scoate tu sprincenele cind cresc destul du-te la un cosmetolog sa ti le faca eahappy