| VictriʹЯ a întrebat:

Buna am nevoie de sfaturile voastre. Sint eleva in clasa 7. si am pistrui cum as putea sa scap de ei?

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Fetele cu pistrui sunt cele mai frumoase si dragalase si incantatoare fete! Lasa-i acolo, te fac speciala. Mmuah!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.fistichiu.ro/Moda-Si-Tendinte/cum-scapi-de-pistrui.html
Te pup!

| LorenaAnca a răspuns:

Incearca un fond de ten! Insa, fiecare persoana e speciala in felul ei. Sunt sigura ca esti foarte frumoasa asa. Trebuie doar sa te uiti atent in oglinda si iti vei da seama ca nu arati chiar rau. Fiecare dintre noi avem ceva special: suntem inalti, avem pistrui, suntem scunzi, suntem roscate etc. Sa nu iti fie rusine cu asta!

| Piiiiiiika a răspuns:

Buna.

De ce sa scapi de ei? puppy dog eyes
Eu as vrea sa am blushing

Infine, incearca un font de ten thinking

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Dispar de la sine cu trecerea timpului probabil intr-un an sau doi nu or sa mai fie.De obicei pe la 15 sau 16 ani dispar.

| ofata12 a răspuns:

Foloseste o masca de miere :p