| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa scap de pistrui? funda:*

6 răspunsuri:
| Madda a răspuns:

Dar ce vezi asa rau in acesti pistrui ..Si eu am. dar nu am nimic in potriva. Nu are rost sa te dai pe fata cu tot felul de prostii. Lasa-te asahappy

| AllysaDeea a răspuns:

Pai e ffff greupoti incerca aceeasi varianta ca in cazul negilor sau alunitelelor (adica laserul) sau daca nu ii poti acoperi cu un fond de ten bun

| InnocentLoovee a răspuns:

Cu fon de ten? really? Sa-ti strici fata? In fine. Pai, sunt mai multe creme, poti sa incerci. Dar o sa dispara ei. Bafta:*

| Lolecuta a răspuns:

De pistrui nu ai cum sa scapi... aventual sa ii acoperi cu un fond de ten. O persoana cu pistrui se zice ca e foarte frumoasa. Nu trebuie sa ii astupi, lasa-i la vedere. Arata frumusetea ta naturala!

| Toni_lehni_1997 a răspuns:

Nu cred ca este nevoie sa scapi de ei! Aratati frumusetea naturala! Si daca chiar vrei sa scapi de ei te duci la farmacie si ceri crema pentru eliminarea pistruilor! se gasesc foarte repede medicamente pentru pistrui!