| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent!
Ieri am avut proasta idee de a tine balsamul de par aproximatix un sfert de ora in cap.Acum imi cad firele cu probleme extrem de usor la fel si parul de la radacina, si pentru prima data am matreata.Ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Incercati medicamentul-sampon de la farmacie PARUSAN sau ASPAZIA pentru oprirea caderii parului!

| iDarkness a răspuns:

Spala-te iar cu un alt sampon/balsam de par, fa asta cu apa putin calduta si te clatesti cu apa rece.
T/C.