| Daliana :) a întrebat:

am nevoie urgent de ajutorul vostru! Vreau sa scap neaparat de celulita de pe picioare si de pe fund. Puteti sa-mi recomandati o crema miraculoasa pe care ati incercat-o si a dat rezultate? Sau orice altceva, orice sfat, inclusiv o dieta si mai ales un set de exercitii care functioneaza! Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Din pacate nu exista o crema miraculoasa. Si eu fac dusuri alternative cu apa rece-calda, nu stiu cat ajuta dar am vazut ca e recomandata peste tot asa ca nu are cum sa dauneze, insa ce am vazut ca da rezultate cu adevarat e masajul anticelulitic, iti spun din proprie experienta : http://therhythmofheels.wordpress.com/......celulitic/

| BombonicaXD a răspuns:

Incearca la dus sa alternezi apa rece cu apa calda pe zonele cu probleme.Eu am facut asa si mi s-a mai ameliorat(daca faceam sport si tineam o dieta poate disparea). Take care