| anonim_4396 a întrebat:

Ce crema anti-celulita ati incercat si a dat rezultate in cazul vostru?

8 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

De la nivea sunt cele mai bune, dar nu uita sa faci si un pic sport.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Sincer, cel mai bun efect l-a avut "Supliform" de la Hofigal. Nu uita ca, dupa aplicare, sa te infasori in folie de plastic, pentru ca efectul termic sa fie maxim.

| borsec a răspuns:

Eu folosesc o crema de la Oana Turcu-Ardes Cosmetici.

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Una pe baza de grepfruit roz, care miroase de ma innebuneste si care la mine a dat rezultat, luata din supermarket si nu foarte scumpa.Carrefour.

| moonY a răspuns:

Cred ca orice crema da rezultat.secretul consta in masarea corecta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Setul anticelulitic de la Forever a dat rezultate foarte bune.
Pa, pa.

| BlackRos3 a răspuns:

Singura crema anti-celulita care da cele mai bune rezultate este insusi sportul si miscarea in combinatie cu mancare sanatoasa (Legume, fructe, carne de peste fiarta, etc.) si apa sau sucurile naturale, facute in casa.

| alexandra_4567 a răspuns:

Eu am de la Elmiplant Cellulight, e f buna. Am avut si de la Avon...DEGEABA...am vazut o crema de la Vichy, vreau sa o incerc, o prietena mi-a spus ca e f buna.