| pattsy a întrebat:

Am nevoie urgenta de pareri. Am fost initial roscata, un an de zile, dar nu aprins, un mahon, si mi-a venit ideea sa scap de el si sa devin blonda. M-am decolorat de 2 ori si mi-am luat syoss blond natural, in urma careia am capatat un aramiu. Ulterior, mi-am luat vopsea profesionala innebrya, prima oara blonde brown golden iar a doua oara super platinum extra ash.Si am devenit un aramiu spre blond cu reflexe roscate.Acum mi-am luat palette intensive color creme blond perlat si sunt aceeasi culoare. NU MI SE DESCHIDE DELOC SPRE BLOND.Nu stiu ce sa mai fac, vreau sa fiu blond sampanie blond deschis, dar o parte a parului nu vrea sa se deschida deloc. Ce sa fac? chiar am nevoie de ajutor!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil trebuie decapat sau decolorat. Sincer mai bine mergi la salon decat sa iti mai iei vopsele de tot soiul si sa te chinui.

| AnonimaSecretá a răspuns:

Sincer, iti recoman sa mergi intr-un salon bun. Mana unui expert conteaza. O seara placuta! :*

| pisssssiyy97 a răspuns:

Asta incerc si eu sa imi deschid parul de la roscat..pai iti zic sincer oricat ai incerca sa il vopsesti no sa reusesti sa il mai deschizi doar daca il mai decolorezi...eu l-am tot decolorat si acum imi cade foarte tare sad Bafta :*