| Missdaydreaming a întrebat:

Buna happy Am o fusta scurta draguta pe care nu am purtat-o pana acum deoarece nu-mi statea bine, nu aveam corp de asa ceva. insa acum arat mai ok [nu bine] si as vrea s-o port... intrebarea ar fi: se mai poarta? adica nu prea am mai vazut fete purtand. Mersi anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Evin02 a răspuns:

Buna,nu inteleg de ce atat de multa agitatie cu moda.Este dragut sa fii la moda,nimic de spus,dar asta nu inseamna ca trebuie sa te imbraci numai dupa acele criterii. Adica daca tie iti place un lucru foarte mult dar moda spune ca nu trebuie sa porti acel lucru,tu ce alegi? Sa te asculti pe tine sau moda? Oricum,in legatura cu fusta ta,nu conteaza daca ai vazut sau nu alte fete, iti place? O porti, simplu!happy

2 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

In primul rand OK este tot una cu BINE deci na tongue
in al doilea rand depinde cum arata rochita daca este vesela de vara o poti purta daca este din anul 1900 toamna mai bine nu tongue

bafta:*

| 37celsius a răspuns:

Depinde de cat de scurta e. Dar poti sa o porti cu un tricou care nu e decoltat, care nu prea te dezveleste. Asa vei avea un echilibru si tinuta nu va fi vulgara