| DemonvsAngel a întrebat:

Nu stiu de ce,dar toti colegi nu le vine sa credeada ca eu as fi purtat fusta. Ii inteleg cat de cat eu in fusta cam ciudat,dar mi-e frica sa mai port o fusta deoarece (ma face sa fiu altcineva) As vrea sa imi explicati de ce am aceasta teama si cum sa scap de ea. Si la pantalonii scurti e la fel, dar port ce -i drept, dar nu pot sa port daca nu am ciorapi fini sau colorati! Funda

Răspuns Câştigător
| DaddysGir1 a răspuns:

Buna ^^
Stii ce tocmai mi-am dat seama? Ca si tu ai aceiasi problema pe care am avut-o eu.
Inteleg foarte bine cum e sa te simti ciudat in fusta sau pantaloni scurti. Cel mai probabil tu ai purtat doar blugi sau alte haine care ascundeau in intregime picioarele. Tu nu mai esti obisnuita sa porti haine care sa zicem sunt mai sus de genunchi sau ceva de genul asta. Apare jena aici, dar din pacate nu exista vreun "antidot" pentru asta. Singurul lucru pe care poti sa-l faci ca sa treci peste e sa porti mai multi pantaloni scurti si mai multe fuste, fara dresuri, pentru ca deja e atat de cald si doar in vara nu vei merge cu blugi pe care-i porti toamna. O sa vezi ca daca porti fuste sau pantaloni scurti mai des, o sa te obisnuiesti si nu o sa mai simti ca e atat de anormal, iar colegii spun ca nu le vina sa creda ca ai venit cu fusta pentru ca nu te vad prea des, dar nu trebuie sa o iei ca o jignire, ei spun asta chiar si cand sta bine ^^ asa ca nu-ti face griji si poarta linistita fuste si pantaloni scurti, o sa vezi ca te obisnuiesti repede oh go on

| DemonvsAngel explică (pentru DaddysGir1):

Mersi penteru tot! esti super! Poate facem cunostinta! Eu sunt Alex(Alexandra)

| DaddysGir1 a răspuns (pentru DemonvsAngel):

Ma bucur ca raspunsul meu te-a ajutat ^^
Eu sunt Corina apropo xD

3 răspunsuri:
| serenavand a răspuns:

Cind te imbraci in fusta sau pantaloni scurti incearca sa fii tu insati, simte-te in largul tau si nu te lasa necajita.La pantaloni scurti poti sa nu porti ciorapi poti sa te incalti in sandale si atit. Sper ca te-am ajutat.