| BumtSii a întrebat:

Am o intrebare?! Am parul mai lung putin de umeri si este drept (nu va ganditi ca este ff drept). Si vreau sa ma tund in scari. Dar vreau sa stiu daca o sa-l mai am vreodata ca la inceput?! Ms pentru raspunsuri!

4 răspunsuri:
| Aegyo a răspuns:

Pfff... Si eul-am avut la fel ca tine si m-am tuns in scari.

Acum depinde cum iti tunzi cea mai scurta suvita; de exemplu daca cea mai scurta va fi pana la sfarsitul fetei, ca sa il ai la fel drept trebuie sa ti-l tunzi pana la acel nivel. Intelegi? A, si, sa stii ca la varfuri va sta putin cret daca te tunzi in scariwinking Cel putin asa imi sta mie... Si merge super cu breton :X Bafta happy

Fundita?big grin

| daniEL88 a răspuns:

Nu o sa mai ai nimic, astept de 5 ani de zile la prietena mea sa ii mai creasca parul oleaca si nimic, deci, mai bine ramai asa si eventual iti schimbi freza de te-ai plictisit... dar na asta spun eu.

| Rubi91 a răspuns:

De ce nu te tunzi drept? Nu ai vazut cum se poarta acum? Se vede foarte misto, mai ales pentru cine se si indreapta.

| andyanimefan64 a răspuns:

Da il vei avea!
Sora mea s-a tuns in scari de doua ori si de fiecare data parul sia revenit cand a crescut ceva.
Imi dai te rog funda?