| LoveTenis a întrebat:

Am o întrebare! Cum ai putea să îți deschizi culoarea părului! Fără vopsea sau altele!

Răspuns Câştigător
| Bubutita a răspuns:

Sper sa te ajute

http://www.divahair.ro/......pentru_par

6 răspunsuri:
| munteanmaria a răspuns:

poti sa stai si la soare dar mai buna este apa oxigenata! funda?

| Catacombe a răspuns:

Parul se deschide de la soare. Eu la mare am purtat un fel de gasca s mi-au iesit cateva fire de par. Seara cand am observat, de la saten deschis, am trecut la blonda laughing)
Sau apa oxigenata.
Succes

| LoveTenis explică (pentru Catacombe):

Si cum fac cu apa oxigenata? Presupun ca nu mi-o torn in cap asa direct! Deci cum? Si cand?

| Catacombe a răspuns (pentru LoveTenis):

O colega de a bea a folosit. Ea lua in palma niste apa si o intindea pe firele de par. Ea nu dadea si la radacina.

| Bubutita a răspuns (pentru Bubutita):

Multumesc pentru fundita

| andreeamariasv a răspuns:

Cu apa oxigeneta, o gasesti in farmacii.