| daniel1234q a întrebat:

Buna,am o intrebare. Mi-am cumparat o pereche de blugi de la raionul de barbati, dar nu sunt sigur ca sunt de barbati. Vreau pareri daca sunt de fata sau baiat.

http://i.imgur.com/zMw7Upi.jpg

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt de barbati. Nasturii la barbati sunt pe partea stanga cum privesti.
Uite: http://www.buticul.ro/......-elegante/

| IsabelaIssa a răspuns:

Mie imi par de fata...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Poate sunt unisex.
Dar daca i-ai luat de la raionul de barbati, inseamna ca sunt de barbati.

| daniel1234q explică (pentru DarkOrbitMoon):

Ceea ce m-a facut pe mine sa cred ca sunt de fata, este ca au o marca pe care se numeste "Lis donna"

| daniel1234q explică (pentru DarkOrbitMoon):

Ceea ce m-a facut sa cred ca sunt de fata este o insigna de pe ei pe care se numeste "Lis Donna"

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru daniel1234q):

Te duci maine la magazinul de unde ai luat blugii, te prefaci ca vrei sa cumperi o noua pereche, apoi o intrebi pe vanzatoare daca sunt de barbati sau de femeie.
Si pana la urma tu nu i-ai probat cand i-ai luat?
Eu nu stiu ce sa zic, in ziua de azi lucurile de barbati, par de femeie.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveTenis a răspuns:

Par de fata...Si din cauza nasturilor si din mai multe cazuri...ca par asa mai mulati si de fata.Da poate is unsiex.

| LolyKissYou a răspuns:

De obicei nasturii la barbati sunt in partea dreapta..deci sunt de barbati

| LolyKissYou a răspuns:

Nu sunt unisex..sunt clar de barbati

| daniel1234q explică (pentru LolyKissYou):

Ceea ce m-a facut sa cred ca sunt de fata este o insigna de pe ei, care se numeste "Lis Donna"