| TigancaTha a întrebat:

Buna!:*
Am o întrebare pentru fete!
Aș vrea sa îmi pun gel pe unghii și am mai avut de doua ori dar pe unghiile mele am avut gelu`(fără unghii false). După ce am dat gelu`jos a doua tura așa mi s-au slăbit unghiile, era de știut ca mi se vor slăbi.
Și acum vreau sa îmi pun iarăși și as vrea să vă întreb cum este mai bine să îmi pun gel pe unghiile mele sau pe unghii false? eu am auzit că este mai bine pe unghii false că cică nu îți mănâncă atâta din unghii...Acum nu știu ce să zic aș vrea să aud și părerea voastră!:*
Mulțumesc:Fundă:::

2 răspunsuri:
| andypandy_2709 a răspuns:

Pai da e adevarat ca iti mananca din unghii,dar poti sa-ti pui gel apoi sa dai cu o solutie de intarire a unghiilor, sau cel mai bine e sa-ti pui ungii false, nu-s asa dureroase si dupa mine arata mai bine.succes! funda? plzz...

| flacarea20 a răspuns:

Eu pun unghii de 3 ani. este mult mai bine pe unghii false. si arata si mai bine!