| Bianca1902 a întrebat:

Am o mica problema. Am niste tenisi care aveau o inimioara ca si continuare a limbii. Am taiat-o dar acum a ajuns la jumatate. Adica acolo unde sunt sireturile jumatate din limba lipseste laughing Ce as putea sa le fac? Daca port sosete negre nu se prea cunoaste, dar sta naspa laughing si nu ma indur sa ii arunc.

1 răspuns:
| KyuzoFire a răspuns:

Stiu de care vorbesti, si o prietena de a mea a avut!laughing) dar nu ai ce sa faci! macar taie toata limba si asta e...dar intrebarea e de ce I-ai taiat? doamne.laughing))) in fine nu mai conteaza dar in orice caz arunca-i! offlaughing)o sa rada lumea de tine pe stradalaughing)))))))))