| paty2000eu a întrebat:

Am o intrebare: Cum as putea sa imi personalizez tenisi (sunt albi si sireturile sunt negre) adica ce vreau sa zic sa desenez pe ei sau de genu...cel mai bun raspun FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Emilian601 a răspuns:

POTI SA-ti achizitionezi sireturi de culoare diferita (sau sireturi multicolore, s-ar potrivi foarte bine mai als daca ai zis ca sunt albi) sau poti sa-ti cumperi spray de vopsit tenesi/adidasi care nu te costa mai mult de 30-40max lei...o fundita mica? big grin

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Ia si sireturi roz; poti face combinatii. Uite: http://www.clopotel.ro/......ri-98.html
Si poti desena o fata zambitoare; o stea; o inima; un cuvant mai special pentru tine care sa ofere personalitate :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, as desena cu un marker permanent rosu o zvastica pe ei si semnu SS si eventual porecla mea.