| Snoopy123 a întrebat:

Am o mica problema. Nu prea stiu cum sa ma imbrac "fashion". Nu am un buget foarte mare ca sa spun ca am haine scumpe dar nu stiu cum as putea sa le asortez.M-ati putea ajuta cu cateva idei?

1 răspuns:
| ElementX a răspuns:

Blugii negrii sunt un must have! Ii poti asorta la orice. Daca vrei sa fii mai fashion combina-i cu o camasa (chiar si alba) sau orice bluzita mai eleganta si cu o esarfa la gat, din aia micuta si finuta, sau o lasi mai decoltata si-ti pui un lant din ala mai mare si mai lung la gat. Vezi pe youtube, sunt o multime de tutoriale pe tema asta. Succes!