| grenade a întrebat:

am o problema, Am 17 ani si mi-au aparut niste riduri pe frunte, destul de urate. Ce sa folosesc sa scap de ele si ce crema antirid sa folosesc?

7 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Incearca metode naturiste, cremele nu cred ca te-ar ajuta prea mult!

| BlancaFantasma a răspuns:

Crema antirid la 17 ani?! eu ce sa mai folosesc daca am 19? las`o balta, nu te mai gandi sa folosesti crema antirid de acum.ca doar toata lumea are riduri pe frunte.in plus la noi inca sunt linii fine, care se vad destul de inestetic(bine, la mine nu se vad asa rauthinking) nu`s riduri.lasa`le in pace ca nu ai cum sa scapi de ele.crema antirid, dupa 30 35 de ani.

| alina_1226 a răspuns:

Eu am 19 ani, nu am nici un rid insa folosesc cosmetice des. big grin Folosesc crema de la Gerovital.O aplic c-am o data de 2 ori pe saptamana.nu e scumpa, in jur de 20 lei.Incerc-o si sigur te va ajuta. sper ca te-am ajutat. pupicutz. :*happy

Răspuns utilizator avertizat
| MrsC a răspuns:

Nici eu nu cred ca te-ar ajuta foarte mult cremele dar poti folosi de exemplu nivea - crema antirid Q10 (http://www.nivea.ro/Produse/Ingrijirea-tenului/q10-plus?cid=deeplink-q10 ) sau de la avon :D
poti sa te uiti si prin saloanele naturiste daca vrei

mult succes :-*

| Grove1234567890 a răspuns:

Poti incerca creme anti-riduri, mai speciale..sau daca esti asa disperata. apeleaza la BOTOX

| 33550096 a răspuns:

Nu sunt riduri alea sunt cum te miri sau cum te incrunti.Si eu am dar nu sunt riduri probabil tu le ai din cauza de la stres nu te prosti cu cremele antirid.
Succes!