| gabriel10 a întrebat:

Buna
Am observat ca mi-au aparut ceva lini subitri sub ochi, de fapt, riduri.Desi sunt baiat totusi tin sa nu am riduri asa repede(am 17), de aceea va intreb ce crema antirid imi recomandati?
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| XxSweetDreamxX a răspuns:

Iti recomand Vichy antirid.Pret:20lei
Sper ca te-am ajutat... fundita?

1 răspuns: