| bbubby a întrebat:

Am parul cret dar ma indrept in fiecare zi. S-a deterioratsad si s-a facut uratcrying. Problema e ca nu pot renunta la placa, iar parul meu cret nicidecum nu mai e atat de voluminos si de cret. Asi vrea, daca puteti sad, sa imi recomandati produse eficente in repararea, intarirea si protectia termica a firului de par...

Răspuns Câştigător
| HabarNuStiu a răspuns:

Incearca masca de par de la L'oreal absolut repair. Si inainte sa il intinzi, foloseste un spray termo-protector de la Wella. (Wella Flat Iron Spray).

3 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Hey. In fiecare zi. cea mai mare prostie pe care o faceam si eu acum' 5-6 luni whistling. m-am dus la -studio tips- m-am tuns si nu stiu ce creme au, da is foarte bune. Am renuntat la placa, numai daca chiar ii ceva urgent o mai folosesc. Acum tot timpul il am cret si desfacut,. il ador love struck

| YunaFFX a răspuns:

Este un gel de la Kallos - Glossy Restructural Crystal Fluid - care se aplica inainte sa-ti indrepti parul. Plus de asta, poti sa dai o temperatura mai mica la placa ca sa nu mai arda asa rau, un 180-190 de grade. Asta depinde si de placa. Totusi, incearca sa nu-ti mai indrepti parul in fiecare zi, nu-i tocmai ok. Sper ca te-am ajutat.

| Andreea_3394 a răspuns:

Renunta la folosirea excesiva a placii de par, incearca mai bine sampoane care il indreapta, cat despre deteriorarea parului, daca nu vrei sa cheltuiesti sute de lei in saloane, ar fi bine sa ti.l tai, crede.ma vei fi multumitawinking