| TaigaAisaka a întrebat:

Buna!
Am parul cret(foarte cret si lung)straight face
Mi-as dori sa ma tund cumva...nu stiu...cumvalaughing.Dar fara breton.M-am saturat ca in fiecare zi sa mi'l prind in coada si atat. Vreau ceva mai diferit.As vrea si niste sfaturi pentru ingrijire.
Funda!

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre tuns ca va fi si mai cret ...ai putea sa mai folosesti placa dar ocazional ca altfel ti se arde parul.dar de ce nu iti lasi parul liber..ca sincer am o prietena cu prul super cret si multi prieteni de ai mei sunt inebuniti dupa ea ca cica e gen sexy si wild?

| xlollypop a răspuns (pentru TaigaAisaka):

Mersii de fundita:*sigur iti va sta ok si vei fi apreciatawinking

5 răspunsuri:
| karyna4ka a răspuns:

Lasa`l desprins il dai putin cu spuma si il mai aranjezi ....sa nu il piepteni.iar cant de speli pe cap poti folosi balsamul!happy