| creatza_6783 a întrebat:

Buna happy
am parul cret si vreau sa imi las parul lung...cum fac sa imi creasca cat mai repede?
dau fundita :*:*:*

Răspuns Câştigător
| cevazacelamineintorace a răspuns:

Si eu am aceeasi problemabig grin. m-am dus la un doctor si mi-a recomandat sa ma spal cu head and sholders si odata pe saptamana sa ma spal pe cap cu miere amestecata cu un litru de apa.si intr-o luna mi-a crescut destul de mult.

as spune sa faci tu asa si vei fi mult mai fericita cu,, noul tau par''

5 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Impleteste-l seara cand te pregatesti de culcarehappy

| blablablaa a răspuns:

Revalid.sau ceri la farmacie tratament cu petrol ...la 1-2 luni sa-ti tai putin din varfuri.

| Lawrence a răspuns:

Părerea mea este ca nu poti să-l faci să crească mai repede. Părul ingrijit creste 1, 1 sau 1, 2 cm pe lună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am parul cret si foarte lung are vreun metru si ceva si pur si simplu nu i-am facut nimic. dupa parerea mea ar trebui sa te gandesti mai bine pentru ca nu e asa usor de intretinut e cam ca un catel trebuie aerisit spalat hidratat... e foarte greu de pieptanat mai ales cu parul cret fiindca se incurca. daca intr-adevar vrei sa-l lasi sa creasca e foarte greu...trebuie sa mergi la un salon foarte bu unde sa te nteresezi.mult succes

| Christian333 a răspuns:

Iti tai varfurile o data la 2 saptamani.