| Fuji15 a întrebat:

Am parul foarte scurt si as dori sa creasca mai repede. Ce ar trebui sa fac, dar fara farmaceutice(bastile, uleiuri etc.).Va rog cat mai repede deoarece vreau sa pot sa-mi impletesc parul sau sa-l prind din nou.Va rog!sad

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca uleiul de ricin, il gasesti la farmacie si este foarte ieftin, de asemenea sunt multe sampoane naturiste si in comert care ajuta la cresterea parului. Dar sincer iti spun ca toate lucrurile astea nu ajuta prea mult adica nu o sa iti creasca parul cu mai mult de un sfert de cm decat o facea in mod normal.

| positivity a răspuns:

Folosește ulei de ricin, şi un șampon pentru creșterea părului de la Favisan.
Altceva nu ai ce face, decât să aștepți.

| 1234abcd a răspuns:

Exista sampoane si tratamente naturiste pentru cresterea parului+poti folosi ulei de ricin(il aplici ca o masca la radacina firului de par il lasi sa actioneze 1-2-3 ore si dupa te speli normal pe cap)dar sa stii ca toate aceste tratamante nu iti vor creste parul peste noapte, trebuie sa asteptiwinking