| Theo20 a întrebat:

Am părul ondulat la vârfuri și vreau să mă tund drept până la umeri. Oare mi se va ondula sau îmi va sta drept?thinking

4 răspunsuri:
| BolonitZze a răspuns:

Asa am crezut si eu ca va fi cand m-am tuns, dar nu, ramane ondulat.Il poti indrepta cu placa, dar nu mereu pentru ca ti-l vei arde si nu va mai creste cum trebuie + ca se vede urat.winking

| ZozeeBo a răspuns:

Ai parul ondulat? In nici un caz nu va fi drept, ondulat ramane. bine pentru un timp va fi drept dupa ce te vei spala isi va recupera forma. funda? happy

| Elena211 a răspuns:

Parul ondulat asa va ramane, drept va fi numai daca il indrepti cu placa sau cu solutie chimica. Pentru o persoana care are parul ondulat indicat este sa il tunda pana la umeri nu mai scurt pentru ca nu va sta bine, va sta in toate directiile si nu e placut.

| pupikdulce a răspuns:

Va fi drept la inceput dar apoi isi va recupera aceiasi forma chiar daca este mai scurt.(la fel am si eu)