| BruNnEtTe a întrebat:

vreau sa ma tund inainte de a incepe scoala in iulie ma tuns pana la barbie si drept adevarul e ca nu prea imi sta bine si incerc sa il prind pentru al ascunde cum as putea sa ma tund dar ceva care sa ma avantajeze am fata ovala si parul putin ondulat la varfuri ca rog o idee ceva si poze! funda

1 răspuns:
| monyk95 a răspuns:

Buna! Ai putea sa il indrepti cu placa si sa il mai scurtezi, si sa folosesti o spuma de par daca vrei sa iti stea bine:) sper ca te-am ajutat! http://www.google.ro/......tp?/imgres