| ddeennyyssaa13 a întrebat:

Am parul saten inchis.as vrea sa îmi fac varfurile blonde fara vopsea sau decolorare. Vreo idee care sa o fi încercat si voi si sa funcționeze?

3 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

O sa-ti zic ceva foarte important şi te rog sa ma asculti ca m-am saturat de copii de 11 ani care-si strica părul.
E o diferenţă intre ombree şi sa-ti faci parul jumate castaniu jumate galben mustar. Parul asta se face doar la salon DOAR. Deci te rog, de cât sa-ti strici parul şi sa arati ca bau-bau mai bine lasa-ti-l asa. (:

| Trandafirii a răspuns:

Buna denisa, nu cred ca va merge deoarece parul tau natural este foarte inchis, dar daca incerci de 2 ori banuiesc ca va merge, bafta!

| Mosteanu_Dyana_2000 a răspuns:

Incearca sa-l dai cu lamaie la varfuri, am citit pe net si spune ca decoloreaza parul adica deschide culoarea parului.