| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Hei.
Imi puteti spune niste modalitati pentru a deschide părul la culoare? Am parul saten deschis.
As vrea vârfurile sa fie mai blonde.
Precizez ca nu vreau vopsea sau sampon specific.
Dacă stau cu vârfurile in suc de lămâie ce se întâmplă?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti spala zona cu CEAI de MUSETEL, in mai multe randuri.
In functie de concentratie si durata aplicarii, nuanta va fi mai deschisa.

| Leea1405 a răspuns:

Sucul de lamaie este bun dar dupa ce ai stat cu varfurile in el, va trebui sa stai la soare, sa iti expui minunatele suvite. Oricum, nu te astepta la rezultate din prima. Este nevoie sa repeti procedeul de mai multe ori. Numai bine iti doresc!