| AngelCrystals a întrebat:

Am parul undulat si nu pot renunta la placa ca sta ciufulit, ce sa folosesc, in afara de placa?

3 răspunsuri:
| Sheridanx a răspuns:

In loc sa ti-l indrepti, lasa-l asa cum e, ondulat. Foloseste un balsam de par pentru.par cret si masca de par. Si cumpara-ti ceva pentru. finisarea parului sau pentru. firele rebele( care par ciufulite) happy

| acnaib a răspuns:

Cand ai parul ud, ia-ti o suvita de par si pune.o pe o perie rotunda apoi cu feonul usuca.l sh fa asa cu tot parul! succes

| Lorette14 a răspuns:

Poti folosi ondulatorul happy