| Maria180 a întrebat:

Bună, am săptămâna viitoare examen pentru diplomă acreditată la manichiură, îmi puteți spune cam ce ar putea fi? Dacă ești singură sau cu celelalte participante în sală? Dacă este ceva serios sau doar așa?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Aceste detalii puteai intreba de la cei care v-au pregatit in timpul cursului.
Nu cred ca va fi examen greu, fiindca nu este dupa o pregatire de facultate.winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, vei vedea tu acolo sau intreaba i pe profesori ei cu siguranta stiu cum se desfasoara examenul.