| mIsTeR a întrebat:

am si eu o intrebare...cu ce haine ar trebui sa ma imbrac la prima intalnire? mersi

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Ceva lejer in care sa t simti bine si sa iti stea sh binewinking. daca mergeti la o plimbare o pereche de jeansi, un maiou sau tricou(culori cat mai vesele... poti face chiar diferice combinatii intre maiou sh tricou sau bluza) o pereche de adidasi sh...esti gatawinking... daca iti vin bine nu ai dc sa iti faci problemewinking...indraznestewinkingcreaza ti propriul stilwinkingcucereste l cu personalitatea ta...succeswinking

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu orice care ti se potriveste si care tie sa iti placa.happyEste important sa iti placa si tie cu cea ce te imbraci.happy

cami
| cami a răspuns:

Decente si in acelasi timp si sexy.nu-l lasa sa-si creeze o parere proasta inca de la prima intalnire.de ex.incearca prin o rochita de tip gogosar, pana la genunchi, sa ti se vada picioarele insa doar atat. si nu prea mult decoltata, dar sa se cunoasca formele prn rochita. nu stiu daca intelegi ideea.incearac sa .fentezi.cu vestimentatia. ti-am spus, imbraca-te decent dar in acelasi timp si provocator.

| kh1ss a răspuns:

Nu stiu ce haine ai tu... dar eu de obicei ma imbrac cu blogi tricou si tenesi... acum depinde de stilul fiecaruia.

| vio a răspuns:

Cu ce crezi ca te simti tu bine...

| moonY a răspuns:

Secretul este sa alegi acea vestimentatie care iti ofera incredere in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O ținută lejeră care să combine elegantul cu naturalul.
Nu extravagant.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu iti cunosc garderoba dar, imbracate cu ce crezi ca te simnti tu in largul tau.Succes la intalnirehee hee

| mIsTeR explică:

Ms mult...