| anonim_4396 a întrebat:

Buna!:*:* Cu ce ar trebui sa ma imbrac la prima intalnire?batting eyelashes P. S. Sunt fata

Răspuns Câştigător
| lauriss86 a răspuns:

Denisa deschide dulapul, si alege ceea ce porti si te face sa te simti si mai frumoasa.nu iti pune tocuri daca nu poti merge pe ele pentru ca o sa arati si mai ales o sa te simti ciudat si nu face combinatii pe care nu le-ai mai facut pentru ca e posibil sa pierzi increderea in tine,si sa te intrebi mereu. oare imi sta bine? iti vorbesc din proprie experienta! eu as opta pentru o pereche de blugi si un pulover rosu.o hainuta la moda de culoare inchisa eventual negru, dar ca artificiu mi-as pune cercei rosii si o esarfa de aceeasi culoare, in caz de nu iti dai haina jos ai o pata de culoare.ce e mai important e sa te simti si sa fii tu cum esti de obicei.eu la o intalnire mi_am pus catalige si dupa o ora am ras si eu si el ca nici nu ma mai puteam miscalaughingoribil dar din greseli invatam! pupicioi

4 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Ceva in care sa te simti bine. Blugi stramti, o bluza cu un hanorac, accesorii, cizme sau ghete. Acum depinde si de locul unde mergeti. Dar oricum, baietii in general nu pun mult suflet la imbracaminte asa ca fi u insatihappy

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Depinde de loc si de stilul lui de a se imbraca. Daca se imbraca sport/casual atunci acelasi lucru trebuie sa faci si tu (niste blugi si o bluzita). Daca e un tip stilat atunci trebuie sa te imbraci cu ceva elegant pentru a nu creea o discordanta.

| grapeFruit09 a răspuns:

Simplu,cu atit mai mult ca e iarna acum si nu ai de ales.

| alexhardy a răspuns:

Ceva in care te simti bine. ceva care te avantajeaza. Daca tu te simti bine in ce esti imbracata si iti inspira incredere vei face o impresie foarte buna si tipul se va simti super.