| meatloaf a întrebat:

Am si eu o intrebare.Merg la o nunta in luna iunie si nu prea stiu ce sa accesorizez la tinuta.Am 2 rochii, una verde iar cealalta albastru electric si am parul rosu.Deci ce culoare ar trebui sa-mi cumpar sandalele si plicul pentru a nu arata ca o sorcova?laughing)(fara negru va rog ca am impresia ca negru e din alt film, nu-mi placetongue) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| munteanmaria a răspuns:

Pentru rochia albastra foloseste sandale si plic albe, iar pentru cealalta foloseste crem

4 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Foloseste rochia albastru electric, cumpara-ti sandale de orice culoare in afara de negru, fa-ti suvite si fa-ti parul carliont. Tin sa precizez ca am citit de pe un site cum trebuie sa te imbraci la o nunta si de asta te-am sfatuit in acest mod.

| capricc a răspuns:

Culori Nude (culoarea pielii) incearca pantofii stiletto nude

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Pentru rochia verde sandale si plic maro, iar pentru cea albastra sandale si plic alb...

| Mara78 a răspuns:

Rochii elegante si frumoase gasesti aici http://marissa.ro/rochii