| lexyy a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare,pentru ca am uitat sa mentionez in ultima intrebare legata de sepcile fullcap,ma rog, siteuri unde pot gasi, pana in 50 de lei si marimi mici, acum as vrea sa stiu daca stie cineva unde pot gasi sepci fullcap cu imprimeu de genu asta, pentru ca nu gasesc nikieri:(( http://www.google.ro/......tp?/search DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Şepci de genul nu cred că o să găseşti la un preţ mai mic de 50 de lei.

| lexyy explică (pentru MalleusMaleficarum):

Pe astea as da mai multi banilaughingdar nu mai sa gasesc.sad