| AdreAndreea a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi, ce parere aveti despre placa de par Rowenta Liss & Curl Keratin & Shine SF4522D0, eu as vrea sa o cumpar dar inca nu sunt 100% sigura ca este atat de buna si nici macar nu stiu ce fel de invelis au placile. Nu am vazut pe undeva sa scrie ceva despre placi, singurul lucru care ma atragea intr-un mod special era forma rotunjita din care cred ca ar iesi niste bucle destul de reusite. Daca stiti sau ati mai folosit acesta placa, va rog sa ma sfatuiti si pe mine daca este buna sau puteti sa imi recomandati o placa care stiti voi ca este buna. Eu as dori in special sa aiba invelis de ceramica, sa o pot folosi pentru indreptarea dar si pentru ondularea parului si sa coste maxim 200 ron.
Am uitat sa mentionez mai sus, eu am vrut sa cumpar si placa Remington S9600 dar m-am razgandit.
Voi ce credeti pe care ar trebui sa o aleg sau ce placa imi propuneti? Va multumesc anticipat pentru raspuns!

1 răspuns:
| catalina2016 a răspuns:

Buna, eu am o placa Rowenta Optiliss Keratin Shine Elite SF3122D0 si sunt extrem de multumita de ea. Face niste bucle super dragute si indreapta parul foarte bine.
Te pup,
Catalina