| MarianaCJM a întrebat:

Buna,

Am si eu o nelamurire. Daca a mai patit cineva. Am cont de vinted si de astazi nu mai reusesc sa comand nimic. Cand dau pe cumpara acum, imi deschide o conversatie de la persoana care vinde produsul respectiv. Ce se intampla in aceasta situatie?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ai contul blocat de amdinul siteului.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu as fi profitat de casuta de chat ca sa intreb vanzatorul cum trebuie procedat.

| sofi8omaga a răspuns:

Buna, poate are contul tau o eroare. Logheaza-te din nou sau fa-ti alt cont!