| Naze a întrebat:

Am tenul mai ciocolatiu la culoare adica pigmentul meu este mai creol deoarece mama este romanca iar tata este din brazilia. Problema este ca nu am tenul incarcat cu foarte multe cosuri cel putin 4 sau 3 cosuri pe fata foarte putin si totusi ma deranjeaza cum pot scapa de ele?

2 răspunsuri:
| white02 a răspuns:

Cu produse anticosuri... de obicei functioneaza

| MHdollsfan a răspuns:

Mama mea e romanca iar tata e marocan si eu sunt cam ca tine dar mama imi spune ca daca am cosuri nu trebuie sa le rup pentru ca o sa creasca si mai multe dar nu trebuie nici sa te dai cu creme daca esti inca la o varsta frageda.nu-ti face griji se vor da ele singure inapoi iar daca nu caut la farmacie o anumita crema care fac cosurile sa dispara pentru toate varstele.varul meu avea cosuri si are 13 si s-a dat cu o crema naturala iar acum numai are niciun cos