| me0ank a întrebat:

Am tot citit pe internet despre extensiile clip on sau clip in sau cum or fi. Si voi care credeti ca sunt mai bune? Cele din par natural sau cele artificiale? Si credeti ca sunt cele clip on/in mai bune sau dinalealalte? happy

Răspuns Câştigător
| karmy a răspuns:

Exista extensii cu clip in jur de 2 mil si jumatate le poti fixa tu singura sunt din par natural si le poti vopsi, ingriji ca pe parul natural, exista insa si extensii suvite se pun pe o suvita subtire de par, le pui si le indepartezi doar la salon sunt chiar misto dar ceva mai scumpe fata de primele. Si eu planuiesc sa imi comand de pe net niste extensii cu clip:d. Cred ca cele din par natural sunt mai bune ca cele din artificial.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Puffulets ♥ a răspuns:

Cele clip on din par natural sunt cele mai bune! Nu iti afecteaza parul deloc! Am si eu de 6 luni de zile. le-am vopsit de 3 ori pana acum. Si le intind aproape zilnic si inca sunt in stare foarte buna!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poate spune si mie cineva de unde pot sa cumpar extensii, ca mi-e teama s nu imi iau teapasad, pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa iti cumperi extensii clip on? am eu daca te intereseaza si cu reducere. deya_ella id-ul meu