| vanessavane a întrebat:

Sunt bune extensiile acestea http://www.extensiidepar-topstyle.ro/......ar-Clip-On Vreau sa imi cumpar si as vrea sa le si vopsesc. Credeti ca s-ar strica? Cine le-a incercat sa imi lase un raspuns. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| FallingLeaves a răspuns:

Ar trebui sa ceri sfatul unei coafeze. Asa este cel mai bine. Cum poti avea incredere in noi in situatia asta? tongue Chiar daca eu de exemplu nu iti vreau raul si ti-as spune cu mare placere daca acele extensii sunt bune, nu sunt in masura sa iti spun ce sa faci. De aceea te sfatuiesc sa ceri si parerea coafezei care ti le va punewinking