| Plushul a întrebat:

Am un inel din aur alb.Pot sa am alergie la el? Unii mi.au spus ca ar contine mercur.Contine cumva vreo substanta periculoasa? Multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aurul alb este metalulul cel mai pur el fiind aur 99.99%. Restul este nichel. Celalate categorii de aur au si alte metale in compozitie. Daca esti alergica la metale poti sa ai probleme. Daca nu, nu.

5 răspunsuri:
| Plushul explică:

Nu nu am alergie la metaoe.Sunt alerhica in schimb la unele alimentesad

| Plushul explică:

Nu cred ca murit cineva

| Plushul explică:

Multumesc pentru raspunsuri happy :*

| DrLolo a răspuns:

Poartal linistita nu ti se va intampla nimica

| KraddyQ a răspuns:

A murit cineva din aceasta cauza?