| mydarkestdays a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj cu hena, dar o prietena mi-a spus ca hena contine efecte cancerigene. e adevarat? e periculoasa hena?

2 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

M`am informat si eu in aceasta privinta, mi s`a spus ca este inofensiva hena oh go on. :d Sper sa-ti faci un tatuaj dragut happy!

Succes!

| AikkoxD a răspuns:

Doar dacă te faci cu negru. Se spune că ar conţine plumb. Dacă te faci cu henna maro, nu există niciun risc, nu e periculoasă. + că te ţine în jur de 20 zile, în funcţie de pigmentul pielii şi se face cu pensula, nu cu acul.