| Danyelytha a întrebat:

Am vazut pe site la farmacia catena lentile de contact la pretul de 140lei. A mai cumparat cineva de acolo?
Imi puteti spune cateva pareri ar fi bune?

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Mergeti mai intai la medicul oftalmolog sa va consultati si sa va masurati dioptriile si o sa va spuna daca este nevoie de lentile sau de ochelari!

| PeFuga a răspuns:

M-am uitat pe site, insa nu am vazut acele lentile de contact de care spui.
In orice caz, eu am cumparat lemtile de contact de pe internet. Asta insa numai dupa ce am fost la consult la oftalmolog si am intrebat in mod explicit ce dioptrii imi recomanda pentru lentile de contact si daca site-ul respectiv este ok. De asemenea am discutat si despre variantele potrivite pentru mine dintre cele existente pe piata. La fel te sfatuiesc si pe tine sa faci. E posibil ca oftalmologul sa iti poata vinde direct din cabinetul lui lentile la un pret mai bun decat pe site happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai_Alex_1984 a răspuns:

Dragă Daniela,

Așa cum ți-au scris și ceilalți este foarte important să consultați un medic oftalmolog.
Mie sincer mi se pare un site suspicios, nu are nici o legătură cu lanțul de farmacii Catena.

V-aș recomanda să verificați website-uri deja existente pe piața românească.

Sănătate multă.