| andreeeeeeeeeeeea a întrebat:

Arat cam matura pentru varsta care o am, 21 de ani, as vrea sa va intreb daca stiti un site in care sa-mi dea idei cum as putea sa mi schimb look-ul de exemplu?

4 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Un pas important in schimbarea lookului il reprezinta modul in care iti aranjezi parul. Iti recomand acest site http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori pentru a afla care sunt cele mai in voga coafuri recomandate de stilisti. Spor sa ai!

| CarmenR a răspuns:

Incearca www.karena.ro si www.divahair.ro. Succes!

| virgil_9750 a răspuns:

Ai putea incerca sesiuni foto de fashion tongue

| Dreamin_8317 a răspuns:

Şi eu am tot 21 de ani.
Poţi începe prin aplicarea unor creme hidratante, măşti exfoliante.
Poartă un machiaj natural, dar care să îţi scoată în valoare frumuseţea.
Poartă haine tinereşti, suntem în floarea vârstei. Eu lucrez la un birou, deci am multe haine de tipul " office ", dar am şi multe haine pentru ieşit în oraş.

Ai multă grijă de tenul tău şi de pielea ta, să fie catifelată, să nu ai celulită, etc.