| anonim_4396 a întrebat:

are ceva daca fac Kangoo jumps si sunt slaba? am 1, 73 si 50 kg.risc sa slabesc si mai >tare?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Iti va dezvolta musculatura si te va ajuta sa pui masca musculara. Nu rsti sa slabesti mai mult si sunt chiar foarte bune pentu oricine.

| mona a răspuns:

Eu zic ca iti intaresti musculatura

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu.
Aceste exercitii te ajuta mai mult la tonifiere.Nu o sa slabesti, mai ales daca ai o alimentatie bogata si nu te infometezi. happy

| salagburst a răspuns:

Sariturile kangu sunt pentru tonifiere, nu pentru slabire. Combina-le cu un pic de exercitiu, si o sa ai un tonus atletic, muscular. Hope i've helped.

| madymadd a răspuns:

O sa te tonifiezi eu am 1.80 si 51 kg.SI eu fac kangoo jumps e foarte fain si nu o sa slabesti