| Unnumesmecher a întrebat:

Aş dori să-mi achiziţionez o pereche de blugi cu turul lăsat,dar nu am găsit nici un site.Mă puteţi ajuta?
P.s. : nu doresc ca turul să fie până la genunchi,să aibă turul lăsat,dar nu exagerat.
Mulţumesc, o zi bună! :*

2 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

De unde sa-ti cumperi nu tiu dar pot sa-ti spun cum a aparut aceasta moda... ei bine a aprut in inchisorile americane si erau purtati de cei dispusi sa dea cu funduletul ca semn distinctiv.

| Unnumesmecher explică (pentru michael5813):

De fapt, aici greşeşti...se referă la cei care poartă pantalonii astfel încât să li se vadă lenjeria, dar eu vreau pantaloni normali, dar care sa aibă turul lăsat, nu să-i las eu ca să mi se vadă lenjeria.