| MiSSyoUNow a întrebat:

As dori sa-mi creasca parul mai repede,cam pana la mijlocul lui iunie.Acum ap parul pana la umeri.Cat de mult ar putea sa-mi creasca in mod natural?Ce produse[nu foarte scumpe] stiti?[produse care sa-mi accelereze cresterea parului]FUNDA celui mai bun si explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ritmul de crestere al parului este, in medie, de 2 cm/luna.Pentru a stimula cresterea acestuia, maseaza scalpul cu ulei de ricin si lasa-l sa actioneze minimum 30 de minute-1 ora,dupa care spala parul prin samponare,de doua ori, si clateste bine.Fa lucrul acesta o data, sau de doua ori pe saptamana. Uleiul de ricin il gasesti la orice plafar si costa in jur de 3 lei sticluta de 25 de ml.

| MiSSyoUNow explică (pentru anonim_4396):

Si cat de mult imi pozte creste parul cu uleiul de ricin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiSSyoUNow):

Lucrul acesta depinde de fiecare persoana in parte si de ritmul de crestere natural al parului fiecaruia, de aceea nu-ti pot da un raspuns precis.Va grabi putin cresterea parului, dar nu te poti astepta la rezultate extraordinare, intr-un timp scurt.Numai bine.

4 răspunsuri:
| sarpe65 a răspuns:

Cu ulei de sarpe creste http://www.okazii.ro/......a111111576