| Kitty_5715 a întrebat:

Buna as dori sa stiu cam ce se poarta in sezonul toamna-iarna 2010-2011 happy. Cat mai multe sfaturi si poze. Dau funda :*! Multumesc anticipatbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Buna, Kitty. Sezonul rece este unul al indraznelii si al culorilor tari.In plus, si coafurile reprezinta o provocare pentru fiecare dintre noi. Daca vrei sa afli ultimele tendinte sau vrei sa te inspiri din stilul vedetelor, acceseaza siteul www.divahair.ro, deoarece aici vei gasi atat sfaturi in materie de frumusete si ingrijire cat si noutatile hot ale acestui sezon. Spor in toate sa ai!

| carmen_4289 a răspuns:

Pai se poarta blugi de culoare deschisa, bluze, hanoraci... de regula rosu sau violet(culorile sezonului) si ca sa nu racesti o caciulitahee hee alba. eu am ales urmatoatele haine:blugi, un pulover rosu cu pisicute violet(preferatul meuhee hee ) si o caciulita albastra si cu dungi albe.