| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce se poarta sezonul toamna-iarna 2011-2012 la adolescente 13-14 ani?

2 răspunsuri:
| KaRioKa a răspuns:

Http://www.buzznews.ro/......arna-2011/ siteul asta este super misto poti sa te uiti la materiale si culori deci te ajuta suuper mult si poti sa te orientezi mai bine in ce poti sati cumperi pe site sunt multe tari, modele scotiane, culori de galben si portocaliu, papa!

| KaRioKa a răspuns:

Http://www.hm.com/ro/autumn-longing#path=1.1&transition=10&duration=500 uite am mai gasit unu, uitete sunt superbe hainele