| Lavvvvvvvvvvvvvvi a întrebat:

Buna:* as dori sa stiu daca uleiul de masline este bun pentru parul ars/degradat si pentru varfuribig grin?

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da. Poti face o masca pentru par degradat!
Zdrobesti o banana si amesteci foarte bine cu o lingura de ulei de masline.Peste pasta obtinuta storci jumatate de lamaie si omogenizezi! Aplici pe toata lungimea firului de par, lasi sa actioneze 30 de minute, dupa care clatesti!

| annna a răspuns:

Da este bun pentru ca hibrateazawinking

| brunetzik07102011 a răspuns:

2 linguri de ulei de masline si 3 de miere de albine, amesteci bine si apoi aplici pe par.nu aplici la radacina. dupa circa 20 minute clatesti bine.:*