| andreeamada a întrebat:

As dori si Eu sa-mi dati un site serios de extensii naturale, ca majoritatea sunt tepe. Va rog!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Divisima.ro
Nu o sa gasesti in alta parte asa buna calitate!

| andreeamada explică (pentru Laura927):

Divasima am înțeles ca mai da si tepe

| Laura927 a răspuns (pentru andreeamada):

Eu ft multe prietene si comanda tot timpul de pe divisima si au o calitate ft buna de par.
Eu nu locuiesc in Romania din aceasta cauza nu pot comanda de pe acel site plus ca port extensii cu clip de 3 ani asa ca știu calitatea produsului doar prin atingere.
Nu încerc sa iti fac reclama, ai întrebat daca știm vreun site care este de încredere pentru calitatea extensiilor nu?
Ei eu ți-am răspuns, a doua întrebare pe care mi-ai adresat-o este de prisos nu ti se pare?

| andreeamada explică (pentru Laura927):

Datorită cuvintelor urâte spuse pe internet despre acest site am vrut sa ma asigur..pentru ca e normal că în momentul in care comand ceva, mai ales cand acel ceva nu este atât de ieftin, sa fiu sigura de calitatea produsului. :-)

| Laura927 a răspuns (pentru andreeamada):

:/ ....bafta!

Răspuns utilizator avertizat